Афганська війна

Війна… Брудна, неоголошена. Та хіба війни бувають чистими? Останніми військовими подіями, які принесли біль втрати в українські родини – Афганська війна. Ми, молоде покоління, яке знайоме з війною лише з книжок і кінофільмів, важко уявляємо тодішні події. Молоді юнаки 18-20 років без зайвих слів виконували свій військовий, справжній чоловічий обов’язок. Здавалося це було так давно. Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Так було і за княжої доби. Так було і за часів Козаччини. І за часів боротьби за незалежність 1917-1921 років.  І під час Другої світової. І на початку 1990-х.  Нині  знову  прийшов  цей  час    час  вибору  між  свободою  та  рабством,  світлим  майбутнім  та темним минулим, справедливістю та тиранією. 

Щоб більше дізнатися про події Афганської війни та подвиг «Небесної сотні» і розповісти про них молодому поколінню, в нашому, Малаївському аграрному ліцеї, було проведено ряд виховних заходів(виховні години, бесіди, показ презентацій, тематична лінійка) приурочених гірким датам в історії нашої країни це.

Останнім часом частішають слова «війна», «втрати», «загиблі». Ще зовсім нещодавно про такі слова ніхто навіть не згадував. Те що маєм – не цінуємо, а втративши жалкуємо. Такі побажання, як чистого мирного неба над головою стали для багатьох  не просто словами, а таким бажаним, довгожданим періодом в житті. Бережімо мир, блакитне небо. Нехай ніколи не чують наші діти пострілів, не бачать страхітливих наслідків війни. Миру тобі, Україно!!!

 

Педагог-організатор Крижановська Л.В

 

 

Переглядів: 264

Залишити відповідь