А вже весна, а вже красна …

А вже весна, а вже красна …Вже стало традицією у Малаївському аграрному ліцеї у весняні дні, дні відродження нового, дні краси, натхнення, радості вітати наших любих, милих мам, бабусь, дівчаток  із найніжнішим, найсвітлішим, найкращим серед усіх свят Міжнародним жіночим днем 8 Березня. 

Саме в цей день чудовий, весняний людство вшановує жінку: жінку – кохану, жінку – господиню, жінку – трудівницю, жінку – берегиню  життя на Землі. А перш за все – жінку-матір.

Учні 5 класу під керівництвом вчителя Плотнік Валентини Афанасіївни та вчителя музики  Барановського Андрія Сергійовича провели свято для мам і бабусь. Сама форма проведення була трохи незвичною. Ми присвоювали звання своїм мамам і бабусям в різних номінаціях «Я просто мама», «Перлини економіки», «Родзинки кулінарного мистецтва», «Моя мама – ділова жінка», «Найсолодша бабуся», «Бабуся  – невтомна бджілка». Щирі, відверті побажання лунали з уст дітей своїм найкращим, найріднішим, близьким мамам і бабусям, тому що материнська любов не знає кордонів, вона зігріває нас, є захистом і опорою, все-все, що у нас є найкращого, це від неї, від рідної неньки. Сльози радості, гордості виблискували на очах рідних від виступу дітей. Лунали пісні про маму у виконанні хлопців Карабіненка Дмитра, Чернеги Дмитра, Заграйчука Дениса, Єні Олександра, вокального дуету Грабченко Ольги та Затурінської  Тетяни, читання поезії Прачук Анастасії, Єні Олександра. Свято пройшло цікаво, змістовно.

Із словами подяки  до дітей звернулася бабуся Прачук Л.А.

Слів привітання звучало багато, але в усіх них звучало одне – любити рідних, бачити їхні очі, які недосипали ночей, руки, які пестили у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нашим життям, підтримують нас у годину радості і печалі.

 

Літа пролітають, мов птиці в гаю,

Та мати для нас завжди молодая,

І вчора, сьогодні, і завтра іду,

На рідний поріг, там де мати чекає!

З святом Вас, дорогі мами, бабусі, сестрички, вчительки,  подруги, усі жінки!!!

Переглядів: 468

Залишити відповідь