“Герої не вмирають… Просто йдуть..”

 

 Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

 Він гаряче палав за Україну.

 Віднині тихим співом заспокой

 Ти, земле рідная, свою дитину.

Небесній Сотні шана й молитви,

 За чисті душі, що злетіли в небо.

 Їм шлях високий Боже, освяти.

 І в мирі, Господи, прийми до себе.

 

В одному слові «Україна» – це любов,це – пам’ять, це – традиції, минуле,її історія, її пролита кров, це – незалежність й міць, яку здобули.

Це впевнений й сміливий крок вперед, не дивлячись на негаразди і тортури, це сьогодення – сильне, не крихке, це наша віра у нове майбутнє.

У ці дні ми відзначаємо Річницю трагічних подій на Майдані Незалежності, коли під час Революції Гідності з 18-20 лютого було поранено більш як 1000 людей, загинуло понад 100 протестувальників. Сьогодні ми їх називаємо Небесною Сотнею.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей…

Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість і життя за рідну Батьківщину присвятили захід вихованці патріотичного гуртка та їх керівник – Шевченко Ірина Леонідівна.

Небесна сотня, була покликана і відібрана Богом зупинити зло, і вони це зробили. Без зброї, незахищені, тільки своїм відкритим серцем і любов’ю.. Своєю  самопожертвою  вони  волають, наказують, – «Живи, Україно,  живи».  «Живи!»- «бо  ми  за  це  померли.»

Минає 3 роки від трагічних подій на Майдані. Але, на превеликий жаль, Небесної Сотнею не закінчився біль і страждання України. Сьогодні йде боротьба за нашу Україну. На Сході продовжуються бої, гинуть наш побратими

Нашими воїнами пишається весь народ, бо в їхніх серцях горить вогонь любов до рідної країни, та велика віра в перемогу. Захищаючи рідну землю від ворога, сьогодні вони віддають найдорожче – своє життя. А ми говоримо їм: «Повертайтесь живими!».

 

Переглядів: 187

Залишити відповідь