Довжанський ясла–садок «Малятко»

Довідка

про завідуючу дошкільного навчального закладу

Красноокнянського району Одеської області

Завідуюча

Корчинська Світлана Валентинівна

 Корчинська Світлана Валентинівна

 

Дата народження: 14.01.1972 року
Місце народження: Одеська область

Красноокнянський район

с.Довжанка

Освіта: Вища,                   Одеський державний університет імені І.І. Мечникова, 1994 рік спеціаліст І категорії

 

Трудова діяльність: 01.10.1992 р. – 07.09.1995 р. – вчитель початкових класів Артирівської неповної середньої школи – дитячий садок;

08.09.1995 р. – 26.06.2001 р. – вчитель біології та хімії

Атрирівської неповної середньої школи – дитячий садок;

З 27.06.2001 р. – завідуюча Довжанським ясла – садком «Малятко».

Стаж роботи на посаді – 12 років.

Загальні відомості про заклад

Адреса (№ телефону, сайт, електронна пошта) 67930, с.Довжанка  Красноокнянський район             Одеська область

4 – 71 – 17, 0501836681

korsweta@ukr.net

Форма власності Комунальна
Історична довідка про створення навчального закладу Перші ясла в селі Довжанка були організовані в двох на той час колгоспах, в звичайних сільських хатах, після війни в 1947 році.

В 1950 році були відкриті ще одні ясла, в центрі с.Довжанка, також в сільській хаті. В кожних яслах було більше тридцяти дітей.

В 1963 році в приміщенні школи зробили капітальний ремонт (добудували необхідні приміщення) і відкрили дитячий садок «Малятко», який існує і по сьогоднішній час. Відкрив дитячий садок тодішній голова колгоспу Карабеля Андрій Григорович. В садку функціонували три переповнені групи цілодобово.

Першою завідуючою була Гроза Раїса Григорівна. Потім естафету прийняла Корсак Таїсія Іванівна, а за нею Місяйло Раїса Василівна, Кульчицька Олександра Веніамінівна, Зизак Раїса Силівна, Дарієнко Таїсія Гаврилівна.

З розпадом колгоспу в 1999 році дитячий садок перестав функціонувати, так як і всі колгоспні дитячі садки в районі, за два роки в садку побили вікна, рознесли меблі.

В 2001 році знову постало питання відкриття дитячого садка в селі Довжанка. Сільський голова Ломаковський В.І. загорівся цією ідеєю , силами колективу був зроблений поточний ремонт під керівництвом завідуючої Дарієнко Таїси Гаврилівни, і в червні 2001 року перший в районі сільський дитячий садок розпочав свою роботу (переданий в комунальну власність сільської ради). Завідуючою була призначена Корчинська Світлана Валентинівна.

З перших днів розпочалася напружена робота – для завідуючої Корчинської С.В. зовсім нова, мабуть тому їй дуже хотілося побільше дізнатися, побільше зробити. Був посаджений фруктовий сад, розбиті квіткові та овочеві клумби, але умови утримання дітей бажали бути кращими (система опалення працювала погано, вікна дули, не було гарячої і холодної води в приміщенні і т.д).  З кожним днем роботи працівники відчували, що в таких умовах функціонувати дитячий садок не може і тому дуже хотілося все змінити на краще. В 2005 році завідуюча з сільським головою розпочали активну роботу щодо підготовки проведення капітального ремонту в дитячому садку (багато раз прийшлося побувати в Одеській обласній раді та адміністрації). І в серпні 2006 року дитячий садок закрився на капітальний ремонт (фінансування з обласного бюджету). Ремонтні роботи були проведені на 440 000 гривень. Замінені всі вікна, двері, повністю перебудовані методкабінет і спортивний зал, відремонтовані всі стіни, і найголовніше зроблені всі умови – тепла і холодна вода в приміщенні, умивальники, унітази, замінена вся система опалювання (раніше опалювалась лише одна сторона).

В січні 2008 року садочок знову відновив свою роботу. І сьогодні можна сказати, діти живуть, як для села, в дуже гарних умовах.

Основні напрямки діяльності Протягом останніх років заклад працює над проблемою з реалізації Державної національної програми «Освіта з охорони життя та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей дошкільного віку». Основне завдання педколективу було визначено так: «Зміцнення фізичного , психічного і духовного здоров’я дітей шляхом діагностування, реабілітації, систематичного планового оздоровлення» та  «Організація трудової діяльності дошкільників».

Пріоритетні завдання на 2013 – 2014 н.р.:

  1. Продовжити поглиблену роботу з організації трудової діяльності дошкільників.
  2. Продовжувати роботу щодо збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей шляхом діагностування, реабілітації, систематичного планового оздоровлення.
  3. Продовжувати поглиблену роботу щодо розвитку комунікативної компетентності (розвиток мовлення) дітей.
  4. Продовжити роботу щодо проблеми виховання добрих почуттів у дітей.
  5. Продовжити роботу щодо проблеми виховання добрих почуттів у дітей.

Пріоритетними напрямками роботи колективу вважати:

  • забезпечення доступності та якості дошкільної освіти відповідно до чинного законодавства про дошкільну освіту, вимог Базового компонента дошкільної освіти та програм розвитку навчання і виховання дітей;
  • об’єднання зусиль сім’ї дошкільного закладу у вихованні здорової та етично вихованої дитини;
Кількісні показники       У дошкільному закладі функціонують три групи з денним режимом перебування дітей, які комплектуються за різновіковими ознаками:

–  1 – ша група для дітей віком від 1 до 2 років;

–  2 – га група для дітей віком від 2 до 4 років;

– 3 – тя група для дітей віком від 4 до 6 років.

 

Контингент дітей складає – 58, у тому числі дітей з багатодітних сімей – 30, дітей позбавлених батьківського піклування – 1.

У дошкільному закладі працює 6 вихователів.

Віковий склад:

20-30 років- 2

31-40 років -2

41-50 років- 1

51-54 років -1

 

Освіта:

Вища -3

середня спеціальна-3

 

Вихователі дошкільного навчального закладу займали призові місця у районному конкурсі «Вихователь року»,

Завідуюча д/з нагороджувалась грамотами та подяками сільської ради, районного відділу освіти, районною адміністрацією та радою, управлінням освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації.

Навчальний заклад має розвинену матеріальну базу: 1 корпус, у якому розміщено 3 групи, методичний кабінет,  спортивний зал, актовий зал, медичний кабінет. В садочку  є центральне водопостачання, гаряча вода, працюють три каналізації.

Для полегшення роботи вихователів та для проведення комп’ютерних ігор з дітьми в садочку є 2 комп’ютера.

Влітку працює пересувний басейн.

Проблеми закладу Оновлення навчально-матеріальної бази

Один коментар на “Довжанський ясла–садок «Малятко»

Залишити відповідь