День матері в Україні

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні – цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99. В 2015 році День матері в Україні припав на 10 травня.

Безумовно, День матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Напередодні  Дня Матері учні Малаївського аграрного ліцею, виготовили  та подарували вітальні листівки для своїх матерів зі зворушливими словами любові та вдячності. На свято в Гавиноський  НВК   завітали батьки,  для них учні школи підготували святковий концерт.  В Федосіївському НВК відбулося родинне свято, яке об’єднало батьків та дітей. Учні  демонстрували свої таланти. На святі панувала тепла родинна атмосфера. А учні Дубівського НВК слова любові та вдячності  висловили  в піснях, присвячених найріднішій людині – любій матусі. Гарний звичай  відзначати свято матері прижився  у Флоранській ЗОШ І-ІІ ступенів  і став традиційним.   Учні підготували виставку дитячих малюнків «Ми – мамині сонечка», а на класні години запросили багатодітних матерів. Запрошені матері, свої розповіді супроводжували показом фотографій.  А учні Ставрівського НВК до Дня Матері готувалися заздалегідь: виготовляли вітальні листівки для мам, провели конкурс декламаторів віршів про маму, конкурс малюнків «Такі необхідні матусі», взяли  участь у  акції «Ластівки – символ материнства», а на завершення – показали святковий концерт, на якому  прозвучали найзворушливіші пісні присвячені мамам. Загалом атмосфера свята була по-домашньому теплою та щирою. На очах у присутніх  не раз виступали сльози щастя. По закінченню свята учні  всім присутнім жінкам-мамам подарувати квіти.

Переглядів: 768

Залишити відповідь