День Миру

Мир – головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі – основні принципи, якими керувалася ООН, заснувавши міжнародний день миру, який щорічно відзначається 21 вересня, починаючи з 2002 року. День миру 2017 актуальний як ніколи, адже сучасне суспільство страждає від міжнаціональних конфліктів, війн, терактів, екологічних лих. Організація об’єднаних націй закликає в цей день подумати про ці проблеми і шляхи їх вирішення. В якості емблеми на 21 вересня, Міжнародний день миру, використовують зображення білого голуба з оливковою гілкою.

Учні нашого ліцею теж не залишилися осторонь цього свята, і  сонячного четверга  21 вересня,  в рамках відзначення Міжнародного дня миру, в ліцеї проведено « Урок Миру» та флешмоб «Дзвін Миру».  Метою цих заходів було привернути увагу дітей та молоді до питань збереження миру, дотримання принципів свободи, добра, гуманності  і поваги.

Ми, учні та педколектив Малаївського аграрного ліцею, закликаємо всіх людей на Землі: «Вчіться робити добро людям і творити добро на землі. Живіть у мирі та злагоді!».

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи С.М.Берник

 

 

Переглядів: 166

Залишити відповідь