День Святого Валентина

Яке почуття людини є найтаємничішим? Це ж звичайно кохання. Кохання — це, мабуть, самий високий плід на дереві людських почуттів. Воно  здатне зігріти найсуворіші серця кожної людини. Важко встановити, коли на Землі з’явилося це надзвичайне почуття. Мабуть воно існує з того часу як на нашій чудовій планеті з’явилась людина.

Зима багата різноманітними святами, які є традиційними, але поряд з ними є ті , які запозичені з різних куточків світу і святкуються в Україні нещодавно. Одним з таких свят є  відзначення Дня всіх закоханих, яке прийшло до нас із Західної Європи. В різних країнах воно  святкується по особливому, але ціль цього свята на всій планеті єдина, донести свої почуття  до людей які вам дійсно не байдужі і це не тільки любов до особи без якої ви не можете уявити свого життя, це і любов до батьків та своїх рідних.

Це чудове свято на передодні зустрічі весни не обійшло  стороною і стіни Малаївського аграрного ліцею . 14 лютого в нашому навчальному закладі з самого ранку точилась приємна, щаслива атмосфера – учні вітали одне одного, кидали в скриньку свої  валентинки  – привітання для дорогих і любих друзів, своїх половинок та вчителів нашого закладу, а в кінці навчального дня кожен з нетерпінням чекав свою валентинку зі скриньки . В цей день учні, вчителі, та присутні гості отримали масу задоволень від святкового концерту, який їм подарували учні 4 та  6-11 класів під керівництвом вчителя біології Берника О.М. та керівника 4 класу Берник Л.В.      В святково прикрашеному залі від виступу всі отримали максимум позитиву. Це і пісні, які заворожували, від Крижановської Вікторії, Карабіненко Ольги та загального виконання учнями 4 класу,  чарівні танці учнів 4 класу та танець під керівництвом Богошури Руслани – лідера учнівського самоврядування, який був сюрпризом, і неповторна гра на трубі юного таланта Кедика Максима, який своїм виступом викликав сльози на очах людей в залі. Ведучі свята Крижановський Владислав та Волянська Влада на протязі концерту розповіли як відзначають дане свято в різних країнах світу.  Також були представлені вірші, гуморески та сценки на актуальну в цей день тему – звичайно ж кохання, яке наповнює наші серця і яке потрібно берегти.

Любов безмежний, чудовий дар,

Що дав творець своєму створінню.

Любов — це жертва, серця жар,

І райський спокій у терпінні.

 

 

Вчитель біології Берник О.М.

Класний керівник 4 класу Берник Л.В.

Переглядів: 253

Залишити відповідь