Жартома і всерйоз про літературу

«Геніальна література живе вічно» – так стверджував відомий письменник М.Булгаков. і це дійсно так. В Маяківській ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулось інтелект-шоу «Жартома і всерйоз про літературу». Метою цього заходу було зацікавити учнів не лише програмовим матеріалом по світовій літературі, а й розвивати творчі здібності, логічне мислення, дитячу винахідливість та кмітливість.

За результатами жеребкування було сформовано 2 команди: «Шекспірівці» та «Листя трави». А вболівальниками були лише найкращі знавці світової літератури.

Учні з захопленням готувались до конкурсів, були активними. Найважчим, за словами дітей , був музичний конкурс, тому що легше було назвати сучасних виконавців пісень, аніж автора слів.

За результатами змагань, з невеликим відривом у кількості балів, перемогу отримала команда «Шекспірівці». Слід відмітити, що перемогти їм допомогла реклама книги. Виявляється, що книжки не тільки збагачують нас духовно, а й допомагають зміцнити м’язи і виправити осанку.

Сили, наснаги, творчості додавала творча атмосфера серед учнів та вчителів.

Заступник директора з НВР Гордовська О.І. відмітила, що такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків світової літератури, виховують повагу до національних літератур та культур.

 Вчитель світової літератури    Гордєєва Г.І.

Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki

Переглядів: 533

Залишити відповідь

Обов’язково потрібні ваші ім’я і email. Ваша електронна адреса не буде опублікована.