Жартома і всерйоз про літературу

«Геніальна література живе вічно» – так стверджував відомий письменник М.Булгаков. і це дійсно так. В Маяківській ЗОШ І-ІІІ ступеня відбулось інтелект-шоу «Жартома і всерйоз про літературу». Метою цього заходу було зацікавити учнів не лише програмовим матеріалом по світовій літературі, а й розвивати творчі здібності, логічне мислення, дитячу винахідливість та кмітливість.

За результатами жеребкування було сформовано 2 команди: «Шекспірівці» та «Листя трави». А вболівальниками були лише найкращі знавці світової літератури.

Учні з захопленням готувались до конкурсів, були активними. Найважчим, за словами дітей , був музичний конкурс, тому що легше було назвати сучасних виконавців пісень, аніж автора слів.

За результатами змагань, з невеликим відривом у кількості балів, перемогу отримала команда «Шекспірівці». Слід відмітити, що перемогти їм допомогла реклама книги. Виявляється, що книжки не тільки збагачують нас духовно, а й допомагають зміцнити м’язи і виправити осанку.

Сили, наснаги, творчості додавала творча атмосфера серед учнів та вчителів.

Заступник директора з НВР Гордовська О.І. відмітила, що такі заходи підвищують інтерес учнів до уроків світової літератури, виховують повагу до національних літератур та культур.

 Вчитель світової літератури    Гордєєва Г.І.

Переглядів: 615

Залишити відповідь