Змагання першості Одеської області з настільного тенісу

20 лютого 2010 року в смт. Красні Окни вперше були проведені змагання першості Одеської області з настільного тенісу серед команд 1993-1995, 1996-1997 років народження. В цьому році традиційний п’ятий турнір з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 1996-1997, 1998-1999, 2000-2001, 2002-2003, 2004 років народження присвяченого 70-тій річниці визволення Красноокнянського району від німецько-фашистських загарбників було проведено на базі Красноокнянського НВК  28 березня 2014 року.

На жаль в цьому році по об’єктивних причинам не вдалося завітати до Красних Окон всім командам, які подали попередні заявки. В змаганнях взяли участь команди Великомихайлівської, Фрунзівської ДЮСШ та команди відділень настільного тенісу Красноокнянської ДЮСШ при Красноокнянському НВК (тренер-викладач Скалацький В.М.), Антонівському НВК (Єгоров В.М.), Ставрівському НВК (Порожнюк П.В. ), Новосамарській ЗОШ (Цеховський О.С.) та команда Красноокнянського БДЮТ (керівник Баштан О.М.) Всього 61 учасник. Змагання проходили в особисто-командному заліку по п’яти  віковим групам.

Першими почали змагання юнаки та дівчата 2004 р.н. та молодше. Декілька хвилин на розминку і потім гра. В цілому змагання пройшли в дружній, теплій атмосфері на достойному рівні.

В складі команди Красноокнянської ДЮСШ перші місця здобували: Калдаре Василь (Новосамарська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Страту Аміна, Севастьянов Андрій, Герасимішин Денис (Антонівський НВК), Куницький Ігор, Бордан Микола (Красноокнянський НВК).

Другі місця посіли: Гуржин Світлана, Васильєв Дмитро (Антонівський НВК), Чашурін Ігор, Опря Роман (Новосамарська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Саракул Анастасія, Базелюк Андрій (Красноокнянський НВК), Троян Валерія, Цехович Анатолій (Ставрівський НВК).

Треті місця в активі: Малахівської Софії, Мельниченка Юрія, Дядько Тетяни, Школьної Діани, Романова Максима, Карлінського Олександра (Ставрівський НВК), Замкова Дениса (Новосамарська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Кратофіль Євгена (Антонівський НВК).

Також, були визначені кращі гравці змагань, яким стали Герасимішин Денис (Антонівський НВК) та Кеба Владислава (Великомихайлівська ДЮСШ),  наймолодшим учасником змагань став Куницький Артем (Красноокнянський НВК).

В командному заліку, здобувши шість перших, вісім других та вісім третіх місць, команда Красноокнянської ДЮСШ посіла перше місце, друге місце в активі команди Фрунзівської ДЮСШ та третіми стали учні Великомихайлівської ДЮСШ.

З заключним словом до учасників змагань звернувся начальник відділу освіти Красноокнянської райдержадміністрації Олександр Анатолійович Лончак.

Призери в особистому заліку та команди були нагороджені грамотами, медалями та  кубками, що були придбані за підтримки багодійного фонду «Старт» (голова фонду Кремер В.В.), який вже п’ять років сприяє розвитку дитячо-юнацького спорту в районі.

Також слова вдячності від імені організаторів та учасників змагань слід виразити Єгорову В.М., Порожнюку П.В., Скалацькому В.М., Цеховському О.С., Баштану О.М. за якісну підготовку команд Красноокнянського району.

Першість області з настільного тенісу в Красних Окнах відбулася вп’яте, сподіваюсь,  такі змагання відбудуться і в наступному році, до Красних Окон завітає більше команд та за підтримки районного керівництва рівень та статус змагань буде лише підвищуватись.

Директор ДЮСШ В. Кришталь.

ФОТО:

Переглядів: 726

Залишити відповідь