Літній дводенний похід

Сільський зелений туризм все більше розвивається – це можливість спілкування з природою, відчути тишу села,  зустріти світанок, ознайомитись  з обрядами і традиціями,  відчути гостинність місцевих жителів та смак української кухні.На виконання Програми Президента «Пізнай свою країну» в рамках програми оздоровлення  та відпочинку дітей  в Красноокнянському районі на період 2014-2018 роки затвердженої рішенням сесії Красноокнянської районної ради від 05.01.2016року № 292-VI,  з метою пропаганди зеленого туризму, здорового способу життя   група   із 22 вихованців та педагогів районного будинку дитячої та юнацької творчості  з 12 по 13 червня відправились  в  дводенний пішохідний  краєзнавчо-екологічний похід по маршруту смт  Окни – село Волярка – село Флора – смт Окни та  подолали  25 км. Після проходження  перших 12 км і дослідження природи  рідного краю в селі Волярка  їх люб’язно зустрів на своїй приватній пасіці Седлачек Володимир В’ячеславович, який розповів  учасникам походу про основи утримання пасіки та розвитку бізнесу, надав можливість кожному вихованцю особисто  відчути   лікувальні особливості бджоло терапії, адже другу частину походу до села Флора  діти пройшли  з піднесеним настроєм а втоми як і не було.

На території загальноосвітньої школи в  селі Флора облаштували табір на ночівлю. А далі зустріч з місцевими жителями з метою  вивчення історії  села та його розвитку, навчання навиків спортивного туризму, спортивні та розважальні ігри, вікторини тощо. В вечірній час місцева молодь гостинно зустріла учасників походу на своїй дискотеці в сільському клубі.

Смачне безкоштовне  харчування було організовано адміністрацією Флоранської ЗОШ  в рамках програми оздоровлення дітей району.

Зібраний пошуково-дослідницький матеріал буде використаний для написання дослідницьких робіт на Всеукраїнські та обласні  конкурси «Моя земля – земля моїх батьків», «Історія міст і сіл» та для участі в інших природоохоронних та краєзнавчих акціях та проектах.

Не залишили без уваги учасників походу і заступники голови районної державної адміністрації Бельцик І.М. та Лончак О.А., які відвідали табір та   поспілкувались з вихованцями.

Отже, збирайтеся і в найближчий вихідний день вирушайте на зустріч з природою по даному маршруту і ви також будете задоволені.

Директор БДЮТ    Валентина Жембій

Переглядів: 401

Залишити відповідь