Майбутнє за бібліотекою

Всеукраїнський  день  бібліотек  відзначається  в  Україні  щорічно  30 вересня вже понад п’ятнадцять років і є професійним святом працівників діючих бібліотек.

Сучасна  бібліотека  поєднує  в  собі  освіту  та  інформування,  надаючи доступ до свого фонду, та, крім цього, відкриває електронний ресурс для читачів. Її функції стають значно ширшими, адже там проводять виставки, конференції, брифінги та творчі вечори.

З появою та поширенням Інтернету, гаджетів постало питання про  можливу непотрібність  у  найближчому майбутньому друкованих видань, а разом з ними і бібліотек. Нові технології стрімко впливають на соціальне  та  культурне життя читачів,  а  це,  у  свою  чергу,  не  може  не позначитися на функціонуванні бібліотеки.

А уявімо собі хоча б на хвилиночку,що зник інтернет, одночасно вийшли з ладу всі новомодні гаджети. Що тоді робити? Де знайти потрібну інформацію? Ось тому ми маємо берегти наші книги, підручники, берегти і примножувати храм науки і мудрості – бібліотеку.

В Малаївському аграрному ліцеї діти бережливо відносяться до книжок та підручників. Така звичка прищеплюється дітям ще з початкових класів під час тематичних лінійок, бібліотечних уроків і не лише на передодні Дня бібліотеки, а на протязі всього навчального року. Це робота «книжкової лікарні», рейди самоврядування по перевірці збереження підручників. У нас існує добра традиція – в  день свята бібліотеки учні ліцею вітають нашу завідуючу сільської бібліотеки  Швець Катерину Миколаївну і звичайно цей рік не став винятком. Цього року у нас також пройшла виставка книг, ми відзначили най активніших читачів місяця, були проведені тематичні виховні години та тематичні уроки.

Тож бережіть книги, адже техніка в будь-який момент може підвести, а книжка це на роки.

 

Бібліотекар Крижанівська Л.В.

 

Переглядів: 286

Залишити відповідь