Молюсь за тебе, Україно!

Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним, 23 роки незалежності, ми навіть не замислювались над тим, що може нести з собою війна.

Війна… Як прикро, що інколи сумні сторінки історії повторюються, і блакитне мирне небо України накрила чорна хмара військового протистояння, і знову чути вибухи, крики поранених, плач жінок і дітей у Луганську, Донецьку…

Учні старших класів Ставрівського НВК мали змогу поспілкуватися з односельцем – учасником бойових дій в зоні АТО – Грамарчуком Сергієм Володимировичем. В очах бійця  діти побачили невимовний сум, біль за своїми побратимами, які віддали своє життя заради нас, заради України. А в душі – безмежне бажання миру. Важко говорити про війну і смерть, легко про військову дружбу і про друзів-побратимів. Дівчата не могли втримати сліз.

Хвилиною мовчання присутні вшанували нашого земляка Антипова  Миколу Павловича, а також всіх загиблих в антитерористичній операції.

Щирим і хвилюючим було спілкування учнів з воїном-земляком. Учні  подарували йому тепло дитячих обіймів та безмежну повагу.

Учень 10 класу Ставрівського НВК,  Мудрик Валентин

Переглядів: 242

Залишити відповідь