Міднародний день – 8 березня

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається велике свято – Міднародний день – 8 березня. Саме в цей день людство вшановує жінку, жінку-матір, жінку-світоч, жінку-трудівницю, жінку-берегиню життя на землі.

Ось і в закладах освіти Красноокнянщини  було проведено ряд заходів, щоб привітати жінок –  наших мам, бабусь, дівчаток, вчителів.

В Новосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів учнями 1- 4 класів під керівництвом класоводів Крусян О.М., Флори В.Л., Коханської В.Д. та Параконної О.В. проведено свято для матусь та бабусь «Ми бажаємо щастя вам!». Також класний керівник 6 класу (Прачук Л.А.)  із своїми учнями провела родинне свято «Шануй батька й матір». В знак поваги та любові до своїх матерів діти вручили подарунки, виготовлені своїми руками. Учнями старших класів під керівництвом Цеховського О.С. проведено літературно-музичне свято «Жінка і весна». Дуже гарними піснями вітали жінок Дікол О., Цеховська А., Савелюк Н. та колективи учнів 5-7 класів. Приєдналися до привітань і танцювальні колективи наших учнів, читці віршів про 8 березня та виконавці гуморесок.

В Ткаченківському НВК відбувся традиційний шкільний вечір «Нумо, дівчата!». Як завжди, цей захід відбувся у вигляді творчих та інтелектуальних змагань для дівчат 8 та 9 класів, а учні початкових класів  разом зі своїми вчителями  підготували свято для мам.

Весело, талановито і грайливо відзначали свято 8 Березня і вихованці дитячого садка Ткаченківського НВК. Організувала й провела з дітками цікавий захід вихователька Т.Ф.Доні.

З метою поглиблення знань учнів щодо традицій святкування Дня 8 березня; формування в учнів комунікативної культури, почуття глибокої поваги і шани до жінки, матері, дівчинки та виховання доброти, поважного відношення до інших, любові до жінки у Топалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені такі заходи: родинне свято «Молитва за маму» з учнями 6 класу (кл.керівник Шиндеровська Н.Д.)  та конкурсно-розважальну програму серед учнів 8-11 класів  «Міс школи – 2015» (Шатайло К.О., Канцер Н.В.).

Ось і у Федосіївському НВК зібралися гості на свято весни, свято кохання. Діти вітали своїх мам, бабусь, сестер. Всіх, хто живе поруч з нами і далеко від нас. Читали для любих своїх мам і бабусь, сестер, вихователів та вчителів, для дорогих жінок і дівчаток вірші та побажання, співали пісні, танцювали.

Переглядів: 792

Залишити відповідь