Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

У кожної пори року свої радощі, свої фарби. Зима – радує нас білим пухнастим снігом і бадьорить морозцем. Весна – першою зеленню, свіжістю. Літо достатком фарб, кольорів. Осінь – своєю щедрістю, багатим урожаєм. Ось так, напевно, і в житті людини. Юність завжди сповнена надій і любові. Зрілі роки – пора розквіту творчих сил, пора звершень, турбот про дітей і онуків.                                                                                                                                             Час так невблаганно летить, а в дитинстві здається, що час ледве-ледве йде, а в молодості воно вже біжить, ну, а в зрілості просто не встигаєш встежити за ним.

У Малаївському аграрному ліцеї, учнями 10 класу було проведено тематичну лінійку «Діалог поколінь» . Під час літературно-музичної композиції було розкрито історію запровадження Міжнародного дня людей похилого віку. Учні намагались виховувати людяність, милосердя, співчуття і шанобливе ставлення до людей похилого віку. Прищеплювали навички правильного ставлення до старших, до батьків.

Нехай в цьому стрімкому світі завжди по особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

 

Класний керівник 10 класу    І.Б. Мельник

Переглядів: 355

Залишити відповідь