Найбільше щастя в житті – це робити добро

В Україні з давніх-давен свято Миколая відзначають з особливим шануванням. Діти напередодні цього свята пишуть листи до Святого Миколая, моляться до нього. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Цей прутик є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися. Діти дуже чекають подарунків і вірять у прихід Святого Миколая, тому навіть пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно.

Цього дня, 19 грудня, в Малаївському аграрному ліцеї, як і кожен рік, Миколайчик також не обминув учнів які написали до нього листа. І  діти, крім радощам і сміху, отримали у подарунок від Святого Миколая  книжечки та солодкі подарунки.

У цю ніч високо-високо в небі можна було почути срібні дзвіночки – то на санчатах їде Святий Миколай. Їдуть санчата поміж зірочками, переїжджають із хмарки на хмарку, дзвоники ніжно дзвонять, а старий місяць весело посміхається. Він знає, що в цю ніч всі мусять бути щасливі! Бо найбільше щастя в житті – це робити добро!

Переглядів: 317

Залишити відповідь