Нащадки козацької слави

7 травня 2015 року на базі Красноокнянського НВК відбулися фінальні змагання обласної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів фізкультурно-оздоровчого фестивалю «Нащадки козацької слави» серед команд ІІІ групи. В змаганнях взяли участь команди Красноокнянського, Фрунзівського та Любашівського районів, юнаки та дівчата 5-10 класів. Змагання складалися з шести п’яти етапів: «човниковий біг», «стрибки у довжину», «стрибки через скакалку за 30 секунд» для дівчат, «перетягування канату» для юнаків та «комбінована естафета».

Кращим у стрибках у довжину (265 сантиметрів) та човниковому бігу (8,99 секунд) став Корак Євгеній (Фрунзівський район). Серед дівчат краще стрибнула (213 сантиметрів) та виконала вправу «човниковий біг» (9,45 секунд ) Калініченко Аліна (Любашівський район). У стрибках через скакалку за 30 секунд кращою була Бровченко Анастасія (Красноокнянський район) – 115 раз. У перетягуванні канату  сильнішими були красноокнянські юнаки,  які без особливих перешкод перемогли своїх суперників. В етапі «комбінована естафета» з результатом 1 хв. 47 сек. Перемогла команда Фрунзівського району.

В підсумку змагань з результатом 7 балів (визначається за сумою місць в п’яти етапах) перше місце здобула команда Красноокнянського району, друге місце – 11 балів – Фрунзівський район та третє місце – 12 балів – Любашівський район.

Суддівською колегією було визначено та нагороджено юнаків та дівчат окремо з 5 по 10 клас в усіх етапах.

В цілому змагання пройшли у дружній атмосфері, команди демонстрували високий рівень підготовки.

 

Директор ДЮСШ        В.В. Кришталь

 

Переглядів: 498

Залишити відповідь