Охорона дитинства є ключем до сталого розвитку країн

Кожна дитина має право на здоров’я, захист, оптимальні умови виховання, навчання, на всебічний розвиток власних здібностей, право на створення власного, особистого світу. Протягом останнього десятиліття на сесіях Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй неодноразово підкреслювалось, що питання благополуччя дітей – є найбільш приоритетними порівняно з іншими проблемами у світі.
Охорона дитинства є ключем до сталого розвитку країн, до миру і безпеки у світі.

Здоров’я дитячого населення є своєрідним інтегральним параметром, показником впливу як генетичних та соціальних чинників, так і умов навколишнього середовища життєдіяльності, “шкільних” факторів ризику, які впливають на стан здоров’я дітей протягом усього періоду навчання.

Впродовж багатьох років вчителі Красноокнянського НВК загартовують в дітях основи охорони здоров’я, як найціннішого скарбу. Ввесь навчальний тиждень був присвячений саме підтримці здорового способу життя та ознайомлення школярів з такою страшною хворобою як туберкульоз.
Учні переглядали відео про боротьбу з цим недугом та навчились йому протидіяти. Ми віримо, що наші діти з користю запам’ятають ці уроки та будуть виконувати дані їм поради в майбутньому.

Переглядів: 337

Залишити відповідь