Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна…

Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна… Які це прості і разом з цим прекрасні і світлі для нас слова. Велика і священна любов до Батьківщини жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях її кращих синів і дочок. Україна – країна смутку і краси.

Історія народу як життя людини має героїчні й трагічні, щасливі й нещасливі сторінки. Багато випробувань випало на долю нашого народу. Русь – Україна – це наша споконвічна прадідівська земля. Вона відома світові рясними щедротами: хлібом-сіллю і піснею, чесною воєнною звитягою в обороні своїх прав і милосердям до скривджених. Проте сусідні держави завжди зазіхали на наші багатства, йшли війною, грабували і віками тримали в ярмі. Сьогодні на її сторожі стоять Збройні сили України, весь український народ. Україна неподільна. Кожна п’ядь української землі окроплена кров’ю  мільйонів і мільйонів наших вояків, які захищали рідний край від загарбників та окупантів. Тому українська земля свята. За неї віддають життя найславетніші лицарі, патріоти, без яких Україна давно б загинула. Вони дійсно герої,  які віддають нашій Батьківщині свої серця і життя.

4 грудня в Дубівському НВК відбувся святковий захід присвячений Дню Збройних сил України. Діти щиро вітали свого земляка Скинтея Івана Івановича – учасника АТО, який нещодавно повернувся зі сходу України і поділився своїми враженнями. Учні в свою чергу побажали Івану Івановичу здоров’я, благополуччя та миру в нашій державі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 1 910

Залишити відповідь