Свята спадщина Михайла Вербицького

З метою належного відзначення 200-річчя з Дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну в закладах освіти відбулося ряд заходів, а саме:

в Ставрівському НВК пройшла  виховна година  «Свята спадщина. Українська національна символіка». Учням 5 і 6 класів були  представлені національні символи України: Державний прапор України, Державний Герб України, національні прапори історичних періодів України, фото та періодичні видання про автора національного Державного Гімну України «Ще не вмерла Україна».  Школярі прослухали розповідь ведучих про цікаві факти з біографії композитора, відкрили для себе багатогранність його особистості і переглянули відеосюжет «Історія гімну України»;

в Топалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів була проведена загальношкільна лінійка на тему: «Талановитому композитору М.М. Вербицькому – 200» для учнів 5-11 класів. Класний керівник 7 класу – Гортолум Олеся Володимирівна провела класну годину на тему: «Творча спадщина Михайла Вербицького», Кобилянська Любов  Іванівна  провела усний журнал на тему: «200-річчя від Дня народження М. Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну» з учнями 5 класу, а вчителем образотворчого мистецтва Шатайло Катериною Олексіївною була проведена класна година на тему : «М. Вербицький – яскравий представник національної композиторської школи» з учнями 9 класу.

В Ткаченківському НВК на загальношкільному заході  учні ознайомились із історією створення гімну  «Ще не вмерла України…», на  завершення якого Гімн нашої держави прозвучав різними мовами світу,а в Новосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся  історичний екскурс «Велична і трагічна історія гімну «Ще не вмерла України…».

Переглядів: 732

Залишити відповідь