«Твій друг – дорожній рух

В рамках тижня безпеки дорожнього руху,  вчителем початкових класів – Васильковською О.А. був проведений виховний захід «Твій друг – дорожній рух».

Метою заходу було виховати обережність, культуру поведінки школярів на вулицях населеного пункту та їх околицях; привчити учнів берегти та нести відповідальність за своє життя та здоров’я; розвити мислення, кмітливість, увагу дітей; розширити знання учнів про правила дорожнього руху, дорожні знаки, світлофор та його призначення; закріпити та активізувати знання про дорожніх рух і правила безпечної поведінки на вулицях; розвивати пізнавальні інтереси.

В ході проведення заходу, діти випробували себе в різних ролях: водіїв, пасажирів, правопорушників. В гості до учнів завітали казкові дорожні знаки: світлофор переконував дітей у необхідності правильно переходити  дорогу та побажав уникати неприємностей, і тоді дорога обов’язково  віддячить.

Діти з великим задоволенням  брали участь в усіх запланованих конкурсах і вікторинах. Всі були в захваті від гарно проведеного заходу та теплої атмосфери.

Ільїва А.М.

Переглядів: 227

Залишити відповідь