Учні Маяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли учасника АТО

Поки стоять трьохлітні дітки на колінах,

і моляться, щоб тато був живий,

до тих пір буде жити Україна,

по всій Землі й ніхто нам не страшний!!!

 

Такими словами 16 лютого учні Маяківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зустріли учасника АТО, випускника школи Фалко М.М.

Микола Миколайович зі сльозами на очах поділився спогадами, де гинули люди, де кожен воїн стає справжнім другом на все життя. Також розповів про нелегкі, але героїчні будні несення служби в АТО. Вся розповідь була пронизана любов’ю до України. Учні та вчителі з інтересом слухали його, задавали багато різноманітних питань. Далі всі переглядали цікаву презентацію, відео і слухали вірші у виконанні дітей.

Микола сказав, що вражений зустріччю: святково вбраним кабінетом, учнями в українських костюмах, а саме головне – такою теплою атмосферою. Згадав він, що і сам колись тут навчався, коли дні були ще безтурботними. Герой дякував за підтримку, за листи і малюнки, які піднімають бойовий дух і не дозволяють здаватись.

По закінченню зустрічі в усіх присутніх бриніла сльоза, переповнювали почуття гордості за Миколу і патріотичний дух, яким він з нами поділився.

На згадку про теплу зустріч колектив школи подарував хлопцеві сувенір. Учні ще довго не відпускали героя, фотографувалися з ним біля стіннівки, присвяченої героям АТО.

Вчитель Маяківської ЗОШ І-ІІІ ст.    Г.І. Гордєєва

 

Переглядів: 607

Залишити відповідь