Інформація щодо правоосвітнього заходу

Інформація щодо правоосвітнього заходу
з учнями Ставрівського навчально-виховного комплексу

11 травня 2018 року об 11:00 годині в приміщенні Ставрівського навчально-виховного комплексу Окнянського району проведено інформаційно-роз’яснювальний захід на тему: Що означає бути громадянином держави? Як набути громадянства в Україні? За яких підстав припиняється громадянство України? та інформовано про проект Міністерства юстиції України «Я маю право!».

На заході були присутні:

– головний спеціаліст відділу «Окнянське бюро надання правової допомоги» Подільського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги – Таратунський Сергій Сергійович;
– директор Ставрівського навчально-виховного комплексу Окнянського району проведено Окнянського району – Порожнюк Надія Анатоліївна;
– учні 9-11 класів Ставрівського навчально-виховного комплексу Окнянського району проведено Окнянського району (28 чол.).

Під час даного заходу були зроблено наступне:
– обговорено питання: «Що означає бути громадянином держави?»;
– розглянуто, за допомогою прикладів, підстави набуття й припинення громадянства України;
– розв’язано правові ситуації щодо громадянства;
– визначено важливість та правове значення зв’язку людини і держави;
– презентовано проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»;
– обговорено право дітей та їх батьків на отримання безоплатної правової допомоги;
– інформовано щодо адреси місця знаходження Бюро, графіку його роботи та контактні телефони.

Під час проведення даного заходу були надані для ознайомлення та розповсюдження інформаційні брошури загальнонаціонального проекту «Я маю право!», а також «Безоплатна правова допомога в Україні», «Твої права – твій захист. Правові орієнтири для кожної дитини», а також роз’яснено їх зміст.

Крім того, цього дня, між директором Ставрівського навчально-виховного комплексу Порожнюк Н.А. та головним спеціалістом відділу Таратунським С.С. було проведено зустріч під час, якої обговорено питання організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості учнів та вчителів Ставрівського НВК щодо своїх прав та обов’язків, а також щодо можливих шляхів їх захисту.

Начальник відділу
«Окнянське бюро правової допомоги»
Подільського місцевого центру
з надання безоплатної вторинної правової допомоги А.П. Гушкан
14.05.2018

Переглядів: 120

Залишити відповідь