«Історія одна, і Ви – її частина…»

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки становлення нашої держави і людей, які мужньо і героїчно захищав і захищає незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

         14 лютого у нашій школі ми відзначали День українського добровольця. Вчитель історії Лунга В.А. організувала тематичну лінійку «Історія одна, і Ви – її частина…» учні розповіли про встановлення на державному рівні Дня українського добровольця.

         Члени військово-патріотичного гуртка, під керівництвом Златової Е.І., провели виховний захід «День українського добровольця», учасники заходу перегорнули сторінки нового становлення нашої державності, розповіли присутнім про сформування Першого добровольчого батальйону Національної гвардії Самооборони Майдану. Гуртківці прийняли участь у конкурсі малюнків «Промінь віри в нас ще не погас».

         Вчитель української мови та літератури Бурковська Н.М. організувала написання учнями листів українським солдатам – учасникам АТО.

 

ЗНВР: Е.І. Златова

        

Переглядів: 240

Залишити відповідь