Мабуть, ви звертали увагу на план евакуації, який висить у кожному громадському приміщенні (школі, дитячому садочку, лікарні, залізничному вагоні тощо). Як ви вважаєте, хто і з якою метою оприлюднює такі інструкції?Організаційна структура цивільного захисту в навчальних закладах. Цивільний захист (ЦЗ) у навчальному заклад організовують за принципами, що діють на всіх об’єктах господарського комплексу, але з урахуванням специфіки такого об’єкта.
Метою цивільного захисту в навчальному закладі є завчасна підготовка об’єкта до захисту від наслідків надзвичайних ситуацій (НС), зниження втрат, створення умов для підвищення стійкості роботи закладу, своєчасного проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
В рамках тижня пам’яті про трагедію на Чорнобильскій АЕС керівники Красноокнянського НВК на чолі з класними керівниками та вчителями фізичної культури забезпечили проведення цивільного захисту для всіх учнів школи.
Впродовж дня учням було продемонстровано відеоролики з інструктажу під час надзвичайних ситуацій. Школярі вивчали правила поводження при обстрілі, пожежі та ін.
Подавши сигнал оповіщення про пожежну безпеку діти жваво, але не тороплячись, рушили на шкільний спортивний майданчик.
Також після цього вчителем фізичного виховання та ДПЮ Чернишевим В.В. було проведено естафету між учнями 9-х класів по спритності та вмінню себе поводити у військових умовах.

Переглядів: 386

Залишити відповідь