Брат, сестра і я –  українська сім’я

Усі ми добре знаємо, що людина сильна тоді, коли вона неодинока, коли її є кому підтримати, коли в неї є сім’я.  Бо сім’я – це наша опора, це той причал, до якого пристаєш, ховаючись від бід та незгод, знаходиш спокій і затишок.

В рамках тижня родини в Ставрівському НВК було проведено конкурсно-розважальну гру «Брат, сестра і я – українська сім’я», в якій взяли участь шість родин: Білоусові (Сашко, Настя та Вікторія), Паламарчуки (Сергій, Нікіта та Катерина),  Манжули  (Микола, Надійка та Любов), Чорні (Наталя, Сергій та Сашко)  і дві команди Іванових (Христина, Світлана та Андрій;  Аліна, Давид та Настя).

В програмі заходу було шість конкурсів. Спочатку учасники з гордістю представили свою родину, намалювали своє родовідне дерево. Приємно вразили діти, які дуже добре знають імена своїх пра-прадідусів і бабусь. У завданні «Бурмоталка» старші в родині зіграли роль най сварливішого  і емоційного. Діти показали зі свого досвіду, як говорять з меншими, коли ті не з’їли суп, промочили взуття, знову отримали двійку чи смикали сусідку за косу.  Кожна команда мала можливість зробити рекламу «засобів виховання» у повсякденному житті. Цікавим було завдання придумати інші оригінальні варіанти використання звичайного капелюха. Які тільки варіанти не звучали! Наостанок діти намалювали будинок своєї мрії. Будівлі вийшли одна краща іншої. А це тому, що кожна сім’я вклала у нього свою душу, свої вміння, фантазію, а найголовніше – те, що вони працювали разом. У дружній компанії перемогу здобули аж три команди, які набрали однакову кількість балів:  Білоусові, Паламарчуки, Іванові. Друге місце посіла родина Манжул. А команда Чорних на третьому місці. Приз глядацьких симпатій отримала сім’я Іванових Аліни, Давида і Насті.

Дякуємо командам за участь у конкурсі. Бажаємо усім родинам злагоди та взаєморозуміння, міцного здоров’я та сімейного щастя.

Учениця 11 класу

Ставрівського НВК

Кушніренко Ганна

Переглядів: 287

Залишити відповідь